DOMAŠÍN

Výsledky 1. ročníku nohejbalového turnaje trojic v Domašíně

V sobotu 13. července se na nedávno otevřeném víceúčelovém hřišti v Domašíně odehrál 1. ročník nohebalového turnaje trojic. Akci pořádal T.J. Sokol Domašín a do turnaje se přihlásilo osm týmů a byl tedy plně obsazený. Turnaj začal v 9 hodin ráno rozlosováním týmů do dvou skupin, ve kterých se hrálo o nasazení do následného vyřazovacího pavouka.

Po dvanácti odehraných zápasech ve skupinách byly určeni soupeři pro čtvrtfinále. Skupinu A vyhrál vlašimský tým Servus, skupinu B pak domašínský tým Smetáci. Do semifinále postoupily týmy Servus, Smetáci, Nazdárci a Strouha.

První místo nakonec po třísetovém souboji obsadil domašínský tým Nazdárci ve složení Pavel Klimeš, Zdeněk Toula, Ondřej Pírek a střídající Martin Crhán, který po třísetovém boji porazil tým Servus. Třetí místo obsadili Smetáci.

Týmy na prvních třech místech obdržely poháry, medaile a věcné ceny od sponzora, rakovnického pivovaru Bakalář. Vítězní Nazdárci jsou navíc prvním týmem, který se stal držitelem putovního poháru domašínského turnaje.

Další fotografie a videa najdete na stránkách Petra Hejného.

Celkové pořadí:

  1. Nazdárci
  2. Servus
  3. Smetáci
  4. Strouha
  5. B1
  6. 3 promile
  7. Sokol Domašín
  8. Světáci
Facebook Comments