DOMAŠÍN

Fotoarchiv: Pouťový fotbalový zápas (1984)

V létě roku 1984 se v Domašíně během tradiční pouti konalo fotbalové utkání. Oproti tradičnímu zápasu „ženatých se svobodnými“, který se hrál skoro každý rok, se tento rok zápas odehrál v jiném složení – nastoupili domašínské ženy proti staré gardě. 

Fotkami z tohoto zápasu zahajujeme vydávání snímků z archivu pana Hrubanta, který domašínské akce fotí už 40 let. Fotky by na těchto stránkách měly přibývat zhruba každý týden a všechny dosud vydané si můžete prohlédnout na této adrese. Budeme rádi, když do komentářů napíšete koho na fotkách poznáváte a případně i svoje vzpomínky na danou akci. Komentáře lze je přidávat k jednotlivým fotkám (rozklikněte fotku a klikněte na ikonu bubliny dole) i pod příspěvky (je třeba být přihlášen přes Facebook).

Fotografie jsme skenovali ve vysokém rozlišení a je tedy možné si je nechat vytisknout na klasický fotopapír jako památku až ve formátu A4. Před vyvoláním si ale stáhněte původní verze souborů v archivu nebo kliknutím na ikonu stažení u každé rozkliknuté fotky. Neukádejte přímo rozkliknuté fotky, jsou v horší kvalitě.

STÁHNOUT FOTOGRAFIE V PŮVODNÍ KVALITĚ (146 MB)

 

Facebook Comments